+38 (050) 371-98-67

Україна, Івано-Франківськ, вул. Петлюри, 15 б

Якщо є поверхню, то її можна пофарбувати. Причому не просто пофарбувати, а перетворити на будь-який матеріал, наприклад у переливчастий шовк, теплий велюр, оксамитову замшу, рожевий мармур або навіть в золото, срібло або бронзу!

Подібне фантастичне перетворення можливо завдяки застосуванню дивовижних декоративних фарб, за допомогою яких талановиті майстри змінюють поверхню стін у квартирах, заміських будинках і офісах.

Існує багато видів декоративних фарб, ось найпоширеніші з них: мозаїчна фарба, декоративні фарби з металевим ефектом, фарби з перламутровим ефектом, люмінесцентні фарби.

Про що говорять декоративні фарби?

Декоративні фарби надзвичайно різноманітні. Тому вирішити, яку купити фарбу і де застосувати - завдання архі складна. Наприклад, спальню можна прикрасити покриттями «під тканину». Мікроскопічні частки металу, що знаходяться у фарбі, під впливом світла переливчасто поблискують, нагадуючи тканинну поверхню. А підсилити ефект можна, використовуючи віск і лак. У їх «обов'язки» входить, як захист декоративного покриття, так і створення особливої, дивно приємною на дотик, фактури.

Великою популярністю користуються декоративні фарби, що створюють старовинний стиль. Химерні тріщинки, ветхі злами, нерівномірне забарвлення та інші «середньовічні» і «античні» вишукування являють собою спадщина далекої старовини. Причому деякі фарби з успіхом імітують навіть поверхню полотен епохи Відродження.

Справа майстра боїться

Декоративні фарби вже самі по собі чудовий обробний матеріал. Але справжній майстер, використовуючи особливі техніки, може втілити будь-які побажання замовника, дивуючи вимогливий погляд варіативністю пофарбували. Малюнок може бути великим і дрібним, поцяткованим і рубаним, спрямованим і хаотичним. Варіантів безліч, і кожен віртуоз привносить щось своє, оригінальне. Часом, одна і та ж фарба може виглядати зовсім по-різному навіть на одній стіні. Шпатель, кисть, паролоновий або морська губка та різноманітні насадки на валики в руках творця перетворюють звичайну стіну в химерне панно. Дуже часто під час роботи фахівці застосовують кілька технік нанесення фарби одночасно.

Фарбування стін. Особливості процесу

Після того як Ви побували в спеціалізованих магазинах і приблизно визначилися з вибором, можна приступати до оформлення стін. Найпростіший спосіб - звернутися до професійного дизайнера. Ознайомившись з приміщенням і вислухавши побажання замовника, він скоректує підбір кольору і узгодить методи і варіанти фарбування.

На попередньому етапі, зрозуміло, необхідно підготувати підставу: очистити від пилу, бруду, залишків старих шпалер, фарби, що відшарувалася і по можливості зашліфувати поверхню. У тому випадку, якщо стіна не рівна буде потрібно додаткове вирівнювання штукатуркою або шпаклівкою.

Після того, як основа готова, на стіну наноситься грунт. Найчастіше це грунтовка, що входить до складу декоративної фарби. А далі починається чаклунство вправного майстра. Звичайно, якщо Ви сповнені енергії і подужали деякі методики нанесення фарби, то можна спробувати фарбувати і своїми силами. Тим більше, що кожен виробник намагається докладно описати весь процес у технічній документації, а іноді й викладає на своєму сайті відео ролики з прикладами проведення робіт.