+38 (050) 371-98-67

Україна, Івано-Франківськ, вул. Петлюри, 15 б

Глиняна (керамічна) черепиця — один з найдавніших покрівельних матеріалів і один з найпрестижніших. До переваг натуральної черепиці відносять естетичні властивості, екологічність, малу гучність при дощі та пориви вітру, хороші термоізоляційні властивості, високу ремонтопридатність, тривалий термін експлуатації.

На відміну від всіх вищеописаних матеріалів керамічна черепиця відноситься до тяжких крівлям. Цим обумовлені і деякі складнощі використання натуральної керамічної черепиці на ряді дерев'яних будівель.

Ще однією особливістю натуральної глиняної черепиці є досить складна технологія її виготовлення, а також відповідно висока ціна кінцевого матеріалу. Щоб нівелювати названі недоліки, замість трудомісткою і енергоємної технології виробництва керамічної черепиці була запропонована технологія створення цементно-піщаної черепиці. Її складу також складається з природних компонентів: це кварцовий пісок, портландцемент, вода, залізоокисний пігмент для фарбування структури черепиці та акриловий барвник для фарбування її поверхні. Технологія отримання цементно-піщаної черепиці - конвеєрна, кінцевий продукт значно дешевше глиняної черепиці. Повністю імітуючи зовнішній вигляд глиняної, цементно-піщана черепиця важить рази в два менше - 20-30 кг/м2.

До переваг описуваного матеріалу, можна також віднести відсутність незаповнених пір, зустрічаються в глиняній черепиці. Завдяки цьому цементно-піщана різновид менше вбирає вологу і краще переносить взимку цикли заморожування-розморожування.