+38 (050) 371-98-67

Україна, Івано-Франківськ, вул. Петлюри, 15 б

«ФОРЕСС» — будівельна компанія, яка працює на ринку житлової та комерційної нерухомості з 2006 року. Наша компанія  займається будівельною діяльністю, в напрямках  (демонтаж споруд та інших будівельних об єктів, будівництво будинків під ключ, реконструкція, оздоблення). Також спеціалізується на елітному ремонт офісів, магазинів, квартир будь-якої складності від дрібних ремонтних робіт до ексклюзивних ремонтів з самими сміливими дизайнерськими рішеннями. Для кожного клієнта індивідуальні рішення в сфері житлового, комерційного та промислового будівництва, ми раді запропонувати Вам співробітництво на взаємовигідних умовах. На сьогоднішній день забезпечуємо будівництво, капітальний ремонт як для юридичних організацій, так і для приватних осіб. Забезпечимо індивідуальний підхід до комплексного вирішення всіх питань, пов'язаних з будівництвом будівель або обробці приміщень різного призначення: від виконання всіх етапів загально-будівельних та оздоблювальних робіт до оснащення будівлі інженерними системами та обладнанням.

Робота з нами починається з Вашого дзвінка з телефону або на цьому сайті. У будь-якому випадку, ви можете розраховувати на уважне ставлення і консультацію наших співробітників.

З самого початку ми пропонуємо прозорість у виробництві робіт:

  • детальна калькуляція в розрізі видів робіт,
  • перелік матеріалів,
  • звіти у вигляді чеків і накладних.

Базовим принципом роботи нашої будівельної компанії є створення індивідуального рішення, що відповідає Вашим вимогам.

Про свої можливості в подальшій реалізації можемо сказати тільки так:

  • Ми ЗНАЄМО, як це робити
  • Ми ВМІЄМО це робити
  • Нам ПОДОБАЄТЬСЯ це робити

На нашому сайті Ви знайдете всю необхідну інформацію, яка Вас цікавить в області будівництва, реконструкції та ремонту будь якої складності.