+38 (050) 371-98-67

Україна, Івано-Франківськ, вул. Петлюри, 15 б

Підприємство реалізує щебінь, пісок, відсів та інші будівельні матеріали з доставкою до замовника автомобілями від 1 до 35 тон.

Підприємство надає транспорті послуги самосвальними автомобільми MAN вантажопідйомнісю до 35 тон. (Дані автомобілі призначені для перевезення як будівельних сипучих матеріалів так і зернових продуктів).

ПІСОК

Жодна, навіть сама незначна будівництво не обходиться без сипких будівельних матеріалів, область застосування яких досить широка. Практично всі будівельні компанії використовують у своїй діяльності пісок, щебінь, керамзит. Сипучі будівельні матеріали, їх ще називають нерудними, використовують як заповнювачі для бетонів, розчинів, або як самостійний матеріал для підстав різних споруд, баластного шару залізничних шляхів, благоустрою територій і т.д. Застосовують їх, як правило, спільно з в'яжучими будівельними матеріалами.

Одним з основних матеріалів, що застосовуються для будівництва, є пісок. Видів будівельного піску досить багато. В одному випадку — це пісок кар'єрний, який являє собою дрібну суміш зерен різних мінералів від 0,15 до 5 мм, утворену при руйнуванні твердих гірських порід. Кар'єрний пісок менш однорідний, залягає шарами, часто містить органічні і глинисті домішки. Використовується цей сипкий будівельний матеріал в дорожньому і житловому будівництві для зворотної засипки. Низька вартість кар'єрного піску визначає його широке застосування в роботах нульового циклу, при зведенні доріг та ін В іншому випадку — це річковий пісок, який добувається з дна річок. Цей сипучий будівельний матеріал має високий ступінь очищення і практично вільний від сторонніх включень, глинистих домішок, органіки. Тим самим річковий пісок стає універсальним будівельним матеріалом. Широко використовується будівельний річковий пісок для бетонного виробництва, в житловому і особливо дорожньому будівництві, наприклад для приготування асфальтобетонних сумішей і укладання доріг.

ЩЕБІНЬ

Не обійтися також у будівництві, реконструкції, утримання автомобільних доріг, ремонті без щебеню — дуже широка сфера його застосування та велика значимість. Щебінь — це продукт штучного дроблення твердих гірських порід, гравію і штучних кам'яних матеріалів. Розмір його зерен коливається від 5 до 70 мм. Розрізняють щебінь гранітний, гравійний, вапняний.Дуже часто вибір будівельних компаній зупиняється на гранітному щебені. Цей щебінь міцний і морозостійкий, застосуємо в якості дренажу, у виробництві асфальту і ЗБВ, при ремонті залізничних насипів і будівництві будівель. Вапняковий щебінь ідеально підходить для житлового та промислового виробництва, а також в якості наповнювача сумішей.

Щебень гравійний чудово підходить для оформлення ландшафтного дизайну, хоча придатний і для дорожнього виробництва.