+38 (050) 371-98-67

Україна, Івано-Франківськ, вул. Петлюри, 15 б

Підприємство реалізує щебінь, пісок, відсів та інші будівельні матеріали з доставкою до замовника автомобілями від 1 до 35 тон.

Підприємство надає транспорті послуги самосвальними автомобільми MAN вантажопідйомнісю до 35 тон. (Дані автомобілі призначені для перевезення як будівельних сипучих матеріалів так і зернових продуктів).

Утеплення фундаментів, стін, стель, підлог, дахів — запорука скорочення витрати енергії на опалювання (правильно підібраний теплоізоляційні ний матеріал дозволяє зберегти до 50 відсотків тепла!). Однак теплоізоляція не тільки захищає від холоду, але і зберігає прохолоду в приміщенні, оберігає підвали, стіни і дахи від вогкості, а також дозволяє зменшити споживання бетону та цегли при будівництві.

Теплоізоляційних матеріалів безліч. Кожен з них має свою специфіку і сферу застосування. Але є загальні характеристики. Ними обов'язково повинні володіти якісні сучасні теплоізоляційні матеріали. Це: відмінні теплоізоляційні властивості (низький коефіцієнт теплопровідності), негорючість (або слабка горючість), довговічність, безпеку. Базальтова вата, екструдований пінополістирол і скловата повністю відповідають цим вимогам.

 Завданням гідро-і пароізоляційних плівок — матеріалів плівкового типу — є підтримка необхідного стану теплоізоляційного підпокрівельного шару. Вони перешкоджають проникненню в теплоізоляцію вологи, оскільки остання різко знижує теплоізолюючі властивості, а в ряді випадків веде до прогресуючого руйнування. Також вони запобігають накопиченню вологи в теплоізоляційному шарі, полегшуючи вихід її парів назовні. Розрізняються вони за призначенням і технології.

 Всі існуючі в світі горищні приміщення діляться на два основних типи: теплі (типу мансарди) і холодні (неопалювані). При правильному облаштуванні холодного горищного приміщення застосовується один шар підпокрівельних плівок — гідробар'єр або антиконденсат. При облаштуванні теплого горищного приміщення використовуються два шари підпокрівельних плівок. Верхнім шаром служить гідробар'єр або антиконденсат, як і при облаштуванні холодного горищного приміщення, а нижнім — спеціальні плівки, що володіють пароізоляційними властивостями, паробарьери.

Металочерепиця — легкий, надійний, економічний і виразний покрівельний матеріал. Металочерепиця використовується для скатних дахів. Виробляється металочерепиця з високоякісної оцинкованої сталі з полімерним покриттям. Якісна металочерепиця підходить для будь-якої архітектури будинку.

Сьогодні найбільш вдалий варіант для покриття скатної покрівлі — саме металочерепиця від компанії ТПК. Металочерепиця від ТПК відповідає всім прийнятим стандартам якості, а широкий спектр колірних рішень робить її ще більш привабливим будматеріалом.

Виготовляємо та реалізовуємо пиломатеріали будівельні та столярні (сосна, дуб): балки, брус, дошка (обрізна і не обрізна, товщина 20, 25, 30, 40, 50 мм), брусок, рейка (10/40, 10/50, 20 / 40, 20/50, 25/50, 30/50 мм), дошка столярна (товщина 20, 25, 30, 40, 50 мм).

Поставляємо крокви 150х70, 170х70 мм; брус 140х140, 150х150 мм; лати 150х30, 100х30, 80х30, 50х30 мм. Довжина матеріалу: 2-9 м.

Можлива доставка. Якість гарантуємо.