+38 (050) 371-98-67

Україна, Івано-Франківськ, вул. Петлюри, 15 б

В першу чергу слід визначитися з тим, що саме ви хочете перетворити в своїй квартирі, які матеріали хочете використовувати в обробці, на який бюджет ремонту ви розраховуєте і в які терміни хочете завершити всі роботи.

Без такого плану робіт, ремонт квартири або котеджу, може перетворитися на справжній хаос, а результат може вас сильно розчарувати. Скласти план ремонтних робіт, можливо тільки у разі повного уявлення майбутнього інтер'єру з урахуванням розстановки меблів і техніки.

Капітальний ремонт

Чим капітальний ремонт відрізняється від поточного або реконструкції будинку?

Реконструкція будівлі виконується для відновлення ресурсу та зміни техніко-економічних характеристик об'єкта, а капітальний ремонт - для відновлення ресурсу без зміни функцій приміщень, істотної зміни обсягів і ряду інших дій, суттєво змінюють будівлю. Наприклад, надбудова додаткового поверху є реконструкцією, а знесення ненесучих перегородках для розширення приміщення і заміна частини внутрішніх інженерних мереж - капітальним ремонтом. Кордон між капітальним ремонтом та поточним ремонтом проходить досить умовно і полягає в характері і типі робіт з несучими конструкціями і інженерним устаткуванням.

Як капітальний ремонт виглядає з точки зору отримання необхідних дозволів?

При заміні або відновленні окремих частин або цілих конструкцій будівель та інженерно-технічного забезпечення у зв'язку з старінням, руйнуванням або зносом потрібно ліквідація фізичного та функціонального зносу будівлі. Ця робота і є капітальним ремонтом та, на відміну від реконструкції, не включає повну заміну основних конструкцій і істотну модифікацію будівлі з точки зору містобудування. Дозволи на капітальний ремонт виходять за більш простою схемою, ніж, скажімо, для реконструкції, але потрібно обійти більшу кількість наглядових органів ніж при поточному ремонті. Для проведення капітального ремонту потрібно скласти проект робіт, що включає як повні плани змін, так і опису всіх деталей робіт і використовуваних матеріалів. Мета перевірки наглядовими органами — переконатися в тому, що після капітального ремонту об'єкт буде відповідати прийнятим нормативам і стандартам.

Виконання капітального ремонту завжди є складним завданням, що вимагає істотних знань з боку ключових кадрів. Будівельна компанія ПП «Форесс» має багаторічний досвід виконання робіт для великих замовників, що гарантує облік всіх факторів при підготовці і проведенні робіт. У підсумку ви отримуєте готовий об'єкт точно в строк і за кошторисом.

Поточний ремонт

Що входить в поточний ремонт?

Говорячи узагальненими словами, поточний ремонт — це комплекс заходів по відновленню ресурсу будівлі або споруди без істотної зміни капітальних конструкцій та інженерних систем. На відміну від капітального ремонту та реконструкції, поточний ремонт виконується швидше, економічніше і не вимагає істотного перерахунку проекту будівлі або споруди.

 • Підсилення фундаментів, усунення місцевих деформацій, відновлення вентиляційних продухів, входів у підвали.
 • Зміцнення перекриттів, забарвлення, усунення дрібних пошкоджень, швів і деформацій, часткова заміна окремих елементів.
 • Герметизація стиків в стінах, відновлення архітектурних елементів, зміна локальних ділянок обшивки, ремонт і фарбування фасадів.
 • Посилення кроквяної системи дерев'яних дахів, усунення несправностей покрівель, заміна водостічних систем, робота з усунення дефектів утеплення та вентиляції, антисептування.
 • Зміна і відновлення окремих елементів вікон і дверей (але не розширення отворів, наприклад).
 • Відновлення або заміна окремих елементів підлог, сходів, балконів, входів.
 • Усунення несправностей печей і вогнищ, заміна та відновлення елементів систем центрального опалення та водопостачання.
 • Відновлення внутрішньої обробки.
 • Установка, заміна та відновлення ряду вузлів електропостачання та вентиляції.
 • Відновлення сміттєпроводів будівель.
 • Зовнішнє благоустрій: ремонт тротуарів, доріжок, огорож і так далі.
 • Спеціальні роботи по відновленню технічного обладнання на об'єкті.

Що найбільш важливо при проведенні поточного ремонту?

Враховуючи, що досить часто поточний ремонт адміністративних, житлових, громадських, виробничих та комерційних об'єктів проводиться власником або генпідрядником за умови часткового збереження функціонування будівлі під час робіт (без відселення з житлових будинків або без припинення роботи всього торгового центру або громадської будівлі, наприклад), дуже важливо забезпечити чітку координацію всіх заходів в рамках проекту. Будівельна компанія «Форесс» має великий досвід істотно більш складних робіт з жорсткими термінами і умовами, що дозволяє проводити поточний ремонт саме в тому графіку, як це необхідно. До прикладу, якщо ви запланували ремонтні заходи на святкові дні або якщо вам потрібно запустити об'єкт до визначеного терміну, обумовленому в бізнес-плані, наші фахівці виконають все в точності до ваших побажань і уявленнями. Досвід нашої компанії і висока репутація на будівельному ринку доводять, що проводиться ремонт виконується в повній відповідності з кошторисом і графіком, а також дозволяє істотно продовжити експлуатацію об'єкта та відрізняється високою якістю, його записала на протязі багатьох років активного використання будівлі або споруди.