+38 (050) 371-98-67

Україна, Івано-Франківськ, вул. Петлюри, 15 б

Одне з основних напрямків діяльності компанії «Форесс» є реконструкція. Накопичений досвід роботи в галузі реконструкції та перепланування будівель і приміщень дозволяє нам в стислі терміни і з високим рівнем якості здійснити дані роботи, незалежно від складності об'єкта та місця його розташування.

Реконструкція будівель і споруд — полягає в обстеженні існуючої споруди, оцінка її стану, виконання комплексу ремонтно-будівельних робіт, направлених на відтворення окремих конструктивів, або всієї будівлі загалом.

З  часом  існуючі будівлі та споруди піддаються атмосферним впливам, корозійним процесам. Тому часто експлуатація будівель і споруд, які простояли не один десяток років, може бути небезпечна.Це називаються «фізичним зносом будівель» і перш ніж знову використовувати їх за призначенням, необхідно відновити експлуатаційні характеристики таких будівель і споруд.

Чому послуга затребувана?

На сьогоднішній день питання реконструкції задній і споруд є одним з найбільш актуальних для будівельної сфери. Причини достатньо прості: завершується термін експлуатації багатьох будівель ще часів Радянського Союзу, зростають вимоги до приміщень, необхідні нові площі під рішення різних завдань, зокрема, під організацію офісного простору високих категорій.

Які завдання вирішує реконструкція будівель?

Реконструкція будівлі дозволяє досягти власнику декількох важливих цілей:

  • На десятки років продовжити термін служби будівлі і забезпечити захист від аварій.
  • Відновити зруйновану будівлю або його окремі вузли для відновлення експлуатації.
  • Переобладнати будівлю для сучасних цілей.
  • Виконати реорганізацію об'єкта зі зміною характеристик приміщень.
  • Підсилити несучі конструкції, надбудувати додаткові поверхи, провести сучасні комунікації та виконати інші подібні завдання.
  • Вирішити інші специфічні завдання, пов'язані з роботами у вже наявному приміщенні.

Що найбільш важливо для власника?

Основна вимога будь проведеної реконструкції будівлі для власника - це можливість найбільш доцільно використовувати засоби для досягнення поставленого завдання. Наприклад, якщо мова йде про переобладнання якої будівлі радянської забудови під офіси класу B під подальшу оренду, то власник напевно чекає оптимальної витрати коштів для модифікації приміщень і продовження терміну експлуатації будівлі. Довготривалий бізнес-план має на увазі, наприклад, що два додаткових роки без капітального ремонту, досяжні високою якістю робіт, дозволять істотно скоротити витрати, а більш ефективне планування і додаткові об'єкти дадуть можливість швидше окупити витрачені кошти.

Що для цього робиться?

Фахівці будівельної компанії ПП «Форесс» перед початком робіт по складанню проекту реконструкції ретельно досліджують вашу задачу і пропонують оптимальні рішення, позначаючи приблизні кошториси і графіки робіт безпосередньо під час попередніх переговорів. При досягненні домовленості фіксуються всі умови і проводиться детальна розробка проектної документації. Потім документи узгоджуються в наглядових органах і виконується безпосередньо робота на об'єкті, вирішальна ваше завдання.