+38 (050) 371-98-67

Україна, Івано-Франківськ, вул. Петлюри, 15 б

Наша компанія реалізує проекти приватних будинків та котеджів в цілому, «під ключ» починаючи з розробки проекту, виконання будівельних робіт, до благоустрою прилеглої території (огорожі, стоянки для автомобілів, декоративні газони і системою зовнішнього освітлення).

Також ми не обмежуємо свою діяльність тільки будівництвом під ключ, за бажанням Замовника ми виконуємо будівельні роботи різних етапів, будь то фундамент будинку, зведення стін, монтаж кроквяної системи, пристрій покрівлі, стяжки та штукатурки.

Що необхідно для початку будівельних робіт?

Для початку нового будівництва з нуля або реконструкції будівлі потрібно пакет документації, причому основний папером є дозвіл на будівництво. Даний документ закріплює за забудовником право здійснювати будівельні роботи на позначеному земельній ділянці.

Що входить в поняття земляних робіт?

Підготовка ділянки до будівництва з нуля будівлі або споруди. Виконуються наступні дії:

 • Риття котловану під фундамент.
 • Вироблення виїмок, траншей і інших подібних об'єктів.
 • Проведення робіт з вертикального планування ділянок.
 • Ущільнення грунту.
 • Зміцнення котловану і захист від підгрунтових вод.
 • Рекультивація земель.
 • Утилізація знятого грунту.

Які саме роботи може виконувати Наша будівельна компанія?

Повний комплекс робіт нульового циклу. Завдяки наявності відповідної ліцензії, а також можливості залучення найбільш сучасного обладнання і досвідченого персоналу можливе виконання повного комплексу робіт як в літній, так і в зимовий час з дотриманням діючих норм і стандартів:

 • Роботи в міській межі.
 • Робота у важких грунтах.
 • Роботи в пальових і шпунтових полях.
 • Робота в умовах обводненого грунту.
 • Котловани будь-якої заданої глибини (в т.ч. понад 20 метрів).
 • Зворотній засипка виїмок.
 • Можливість спорудження за технологією «стіна в грунті».

Роботи по підготовці землі для нового будівництва виконуються як механізовано, так і вручну, залежно від поставлених завдань і пріоритетів по термінах, вартості та іншими параметрами.

Почати нове будівництво з вибору компанії, яка гарантовано виконає терміни і забезпечить високу якість нульового циклу — це можливість не турбуватися про графік і плані робіт з самого початку.

Що найбільш важливо при будівництві фундаменту?

Від міцності і надійності фундаменту залежить експлуатація будівлі або споруди на протязі багатьох років. Недостатньо якісний фундамент веде до швидкого зносу елементів конструкції і порушенню стандартів з безпеки та ряду інших сфер, а надто міцний фундамент з великим запасом ресурсу — це недозволена розкіш, так як даний етап є одним з найбільш дорогих при всьому процесі будівництва. Оптимальним варіантом при новому будівництві є чіткий розрахунок фундаменту і максимально якісне будівництво відповідно до проектної документації. Тільки таке поєднання дозволяє отримати мінімальні терміни робіт при мінімальній ціні і максимальній міцності.

Чому важливо робити все максимально якісно?

Від надійності фундаменту залежить успіх усіх наступних робіт. Фундамент з дефектами вимагає переробки та реконструкції, зазвичай сума на такі роботи складає до 30% від вартості проекту в цілому. Крім того, дефекти в фундаменті викликають дефекти у всьому будинку в цілому, що також веде до різкого незапланованому зростанню витрат. Таким чином, набагато ефективніше звести якісний фундамент з самого початку.

Зрозуміло, будівельна компанія «Форесс» виконує роботи як в рамках будівництва під ключ, так і в рамках договорів субпідрядів. В обох випадках на об'єкті працює власна комісія з контролю якості, яка гарантує бездоганний результат.

Будівництво відповідальних об'єктів вимагає нестандартних інженерних рішень або ж втілення найскладніших технологій будівництва. При роботі на складних грунтах, зокрема, в умовах міської забудови, для спорудження великих об'єктів професіонали стають просто незамінні. Будівельна компанія «Форесс» має великий штат професіоналів зі багаторічним практичним досвідом, здатних запобігти будь-які помилки, дефекти або недоробки на самих ранніх етапах — і виконати роботу правильно без переробок.

Наша будівельна компанія має можливість залучення спеціальної техніки в необхідній кількості для будь-яких робіт на об'єкті. Сучасне обладнання і професіонали, керуючі ним — це рецепт малих термінів і точного дотримання стандартів.

Нове будівництво на базі надійного фундаменту, виконаного при точному дотриманні технічного завдання (проекту) і з високою якістю - це не тільки можливість ефективно проводити інші роботи на об'єкті, але і дуже важлива частка успіху проекту в цілому. Хороший готовий фундамент - гарантія дотримання термінів та кошторису всього проекту, яка дуже важлива на цьому етапі робіт.