Демонтаж будь-якої будівлі вимагає спеціальних знань і професійного підходу. Точно також як і монтаж, демонтаж будь-якої будівельної конструкції має ряд особливостей і повинен здійснюватися відповідно до вимог безпеки та санітарно-гігієнічних норм.

Демонтаж включає в себе підготовку до демонтажу будівлі, його безпосереднє проведення і прибирання сміття, та часто неможливий без використання спеціальної будівельної техніки та транспорту.

Монолітні роботи сьогодні застосовуються при зведенні більшості об'єктів житлового або виробничого призначення. За монолітної технології зводяться фундаменти, несучі колони, підлоги та стіни.

Наша компанія має кваліфікований персонал та власну опалубну систему «Ulma» (Італійського концерну Ulma Constructions ― світового лідера по виробництву будівельної опалубки), для проведення монолітних робіт будь-якого призначення у Івано-Франківську та області, а також інших регіонах України.

Наша компанія реалізує проекти приватних будинків та котеджів в цілому, «під ключ» починаючи з розробки проекту, виконання будівельних робіт, до благоустрою прилеглої території (огорожі, стоянки для автомобілів, декоративні газони і системою зовнішнього освітлення).

Також ми не обмежуємо свою діяльність тільки будівництвом під ключ, за бажанням Замовника ми виконуємо будівельні роботи різних етапів, будь то фундамент будинку, зведення стін, монтаж кроквяної системи, пристрій покрівлі, стяжки та штукатурки.

Одне з основних напрямків діяльності компанії «Форесс» є реконструкція. Накопичений досвід роботи в галузі реконструкції та перепланування будівель і приміщень дозволяє нам в стислі терміни і з високим рівнем якості здійснити дані роботи, незалежно від складності об'єкта та місця його розташування.

Реконструкція будівель і споруд — полягає в обстеженні існуючої споруди, оцінка її стану, виконання комплексу ремонтно-будівельних робіт, направлених на відтворення окремих конструктивів, або всієї будівлі загалом.

В першу чергу слід визначитися з тим, що саме ви хочете перетворити в своїй квартирі, які матеріали хочете використовувати в обробці, на який бюджет ремонту ви розраховуєте і в які терміни хочете завершити всі роботи.

Без такого плану робіт, ремонт квартири або котеджу, може перетворитися на справжній хаос, а результат може вас сильно розчарувати. Скласти план ремонтних робіт, можливо тільки у разі повного уявлення майбутнього інтер'єру з урахуванням розстановки меблів і техніки.